نمایندگی نرده مهدیس در استان لرستان

0 31

هموطنان عزیزی که در استان لرستان سکونت دارند می‌توانند از طریق نمایندگی صنایع نرده مهدیس در استان لرستان اقدام به خرید و یا بهره‌مندی از خدمات پس از فروش این شرکت نمایند. شرکت صنایع نرده مهدیس تولید کننده انواع نرده چوبی و طرح چوب، به منظور راهنمایی هموطنان گرامی که در استان لرستان سکونت دارند اقدام به شناسایی و معرفی همکاران گرامی در این استان نموده است. در این راستا توجه به موارد زیر الزامی است:

  1. همکاران گرامی که اطلاعات مجموعه و یا اطلاعات تماسشان در این لیست نیست و یا به اشتباه درج شده است و یا ممکن است به هر دلیلی مایل به نمایش اطلاعات خود در مجموعه صنایع نرده مهدیس نیستند می‌توانند طی تماس با این شرکت‌، اطلاعات خود را تغییر داده یا حذف نمایند.
  2. ارائه اطلاعات همکاران در وب‌سایت نرده مهدیس به صورت رایگان صورت می‌پذیرد.
  3. همکارانی که مایل یه درج اطلاعات بیشتر و یا تصاویر مجموعه خود می‌باشند؛ می‌توانند از طریق تماس با شرکت، اطلاعات خود را تکمیل نمایند.
  4. شرکت صنایع نرده مهدیس تولید کننده انواع نرده چوبی و طرح چوب، در تمام مناطق جغرافیایی کشور ایران از جمله نمایندگی صنایع نرده مهدیس در استان لرستان دارای فعالیت است و هر کدام از هموطنان که تمایل دارند که کالا و یا خدمات پس از فروش از خود شرکت صنایع نرده مهدیس تهیه کنند، میتوانند از این صفحه تماس حاصل نموده و کالا و یا خدمات خود را دریافت کنند.

شرکت صنایع نرده مهدیس صرفا اطلاعات همکاران را منتشر نموده و هیچ مسئولیتی در قبال کالا یا فعالیتی که ارایه می‌نمایند؛ نخواهد داشت.

نمایندگی نرده مهدیس در کردستان
بخوانید
۱بروجردخیابان ۱۸متری جنوبی پلاک ۱۶۴ نرده سفیرآقای فصیحی ۰۹۱۲۹۴۰۸۸۶۷

 

نمایندگی نرده مهدیس در بروجرد

۱بروجردخیابان ۱۸متری جنوبی پلاک ۱۶۴ نرده سفیرآقای فصیحی ۰۹۱۲۹۴۰۸۸۶۷

نمایندگی نرده مهدیس در بروجرد - نرده سفیر - آقای فصیحی 2

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.