از کجا نرده چوبی بخریم ؟

مقدمه :

نرده‌های چوبی زیباترین نوع از نرده‌های ساختمانی می باشند که استفاده از آن‌ها در منازل سابقه طولانی دارد . پروسه ساخت و نصب نرده چوبی نیاز به صرف زمان و دقت بالا داردکه توسط استادکاران نجار با تجربه بالا انجام می گردد . بزرگترین دغدغه برای مشتریان این نوع از نرده این است که از کجا نرده چوبی با کیفیت و قیمت مناسب بخرند . در این مقاله به این موضوع می پردازیم .

استاد کاران با تجربه اما گران :

اجرا پروژه نرده چوبی نیاز به داشتن تجربه و تخصص بالاست و این مهم جز در استادکارانی که با صرف وقت زیاد به آن دست یافتن وجود ندارد دو مشکل اساسی در این رابطه است که ریشه در فرهنگ غلط دارد :

نخست : آنکه برخی از استادکاران با تجربه با علم به وجود نداشتن افراد متخصص در منطقه جغرافیایی محل کار خود به ارائه قیمت غیر منصفانه و نامعقول به مشتریان می نمایند این افراد برای اجرای یه راه پله ساده دستمزدی متوسط ۳۰۰ هزار تومان را جهت نصب طلب می نمایند .
دوم : برخی از نجاران بی تجربه و کم سابقه در زمینه نصب با اعلام قیمت خیلی پایین تر از قیمت متعارف اعلامی از سوی اتحادیه سعی در فریب مشتریان دارند . این افردا پس از اخذ اولیه قرداد شروع به خلف وعده نموده و هر بار که مشتری به ایشان اعتراض می نماید اعلام می نماین “که قیمت کار بنده خیلی پایین است و به همین علت من سرم شلوغه و نمی رسم “

نصب ضعیف و لق نرده :

در مورد نرده چوبی موضوع مهم دیگری که وجود دارد سطح زیر نرده است . نصاب نرده چوبی از آنجایی که این نرده ها به صورت زبانه ایی در کفی نرده قرار می گیرند و نرده محکمیش را از کف و سطح زیرین خود می گیرد می بایست تا از محکم بودن سطح زیرین اطمینان کسب نماید و چنانچه این سطح مشکلی داشت نسبت به رفع آن اقدام نماید این کار با دادن چن بار دوغاب به زیر ملات اجرا شده و یا تزریق سیمان انجام می شود . در غیر این صورت پس از نصب نرده چوبی و با گذشت زمان به تدریج نیرو اعمالی از دسته نرده به نرده و کف نرده منتقل می شود و نرده شل می گردد .

 

حتما این مقاله را بخوانید  نرده استیل 201

رنگ کردن در محل و مشکلات مربوط :

مشکل دیگر نرده ها چوبی مربوط به رنگ نمودن این نرده ها است . مراحل رنگ که پس از نصب نرده انجام می شود شامل بتونه کردن ، سمباده زنی ، رنگ و پوشش پلی یورتان است این مراحل در محل اجرا پروژه انجام می شود . چن روز طول می کشد این باعث می شود تا مشتری چن روز پس از نصب بوی رنگ را استشمام کند و اذیت شود . بعلاوه از آنجایی که نرده ها نصب شدن رنگ کردن آن ها دیگر به سادگی امکان پذیر نیست .

 

نرده جام مهدیس
نرده طرح چوب

 

نرده ها طرح چوب یه راه حل مناسب :

شرکت صنایع نرده مهدیس تولید کننده نرده ها ساختمانی از مواد اولیه ABS می باشد این نرده ها در پاسخ به مشکلات مشتریان پیرامون نرده چوبی طراحی و تولید گردیده اند . مشکلاتی که در فوق به آن ها اشاره شد . مواد اولیه به کار رفته در نرده ها طرح چوب از جنس پلیمر است این باعث می شود تا نرده ها این شرکت در برابر رطوبت مقاوم باشند . از دیگر مزیت ها این نرده امکان نصب راحت و نصب به صورت رنگ شده است . تولید کنندگان همچنین تمهید در باره با نصب محکم نرده اتخاد نمودن و نرده را به صورتی طراحی کردن که با استفاده از میل ترانس به زمین پیچ گردد و محکم نصب شوند . این شرکت آمادگی خود را برای اجرا نرده شما مشتریان عزیز اعلام می دارد .

نظر بدهید

مشترک شدن در خبرنامه ما!

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین محصولات زودتر از بقیه با خبر شوید !

دربافت مشاوره رایگان