درباره ما

شماره تماس

همه چیز از یک ایده شروع شد…

 
ما تیمی جوان از فعالین و متخصصین صنعت معماری ایران هستیم که امضای ما داشتن نوآوری و خلاقیت در کارهایمان است…
هنگامی که در سال ۱۳۹۳ احساس کردیم که نوآوری و تغییری اساسی در صنعت معماری کشور مورد نیاز است شرکت صنایع نرده مهدیس را تاسیس کردیم.
سپس با هدف خلق محصولی با ارزش و بی همتا، یک تیم تحقیق و توسعه تشکیل دادیم که جدیدترین متد های تولید نرده هایی لاکچری و باکیفیت که در عین حال قیمت مناسبی نیز داشته باشند را شناسایی کنند.
سر انجام پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدیم که نرده چوبی یکی از انواع نرده هایی است که ظرفیت فوق العاده ای در ایجاد نو آوری در تولید آن وجود دارد. 
در ادامه پس از تلاش فراوان توانستیم نوعی جدید از نرده چوبی را با استفاده از مواد پلیمری به نام ABS ایجاد کنیم و آن را نرده پلیمری نامیدیم.
این نوع جدید نرده علاوه بر داشتن استحکام و مقاومت بالاتر، قابلیت رنگ آمیزی و ساخت در انواع قالب ها و شکل ها مختلف را دارا هستند. همچنین تولید آنها زمان بسیار کمتری نسبت به نرده های چوبی میبرد و قیمت تمام شده وزن آنها نیز سبک تر میباشد.
به طور خلاصه میتوان گفت این نوع جدید از نرده، علوه بر داشتن تمام مزایا و خواص نرده های چوبی، معایب آن مانند عدم تحمل رطوبت و قیمت بالا را نداشت.
 
امروز مفتخریم که با تولید ۷ طرح مختلف از نرده پلیمری یا نرده طرح چوب و ارسال به سراسر کشور صادرات آن به ۴ کشور، قدم بزرگی در راستای احیای تولید ملی و حمایت از سرمایه و نیروی کار انسانی برداشته ایم.
برخورداری از کادری مجرب ، تجهیزات به روز و آشنایی با مسائل فنی حوزه فعالیتمان ابزاری است که ما در فرآیند تولیدمان به کار می گیریم تا محصولی با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت را به بازار ارائه نماییم.
ما با ارائه طرح های جدید و محصولات متنوع تر، چشم اندازی روشن برای آینده شرکت و معماری نوین متصور هستیم…

زیبایی منزل را از پله شروع کنید

مشاوره رایگان جهت انتخاب نرده