نرده طرح چوب

انواع نرده و حفاظ شرکت مهدیس

نرده چیست ؟ 

نرده یا همان جان پناه محصولی برای حفاظت از جان انسان میباشد .از جنس های متفاوتی است   . که علاوه بر حفاظت از نظر زیبایی به ساختمان ها ، راه پله های دوبلکس جلوه خاص می بخشد.  امروزه یک سازه دکوراسیون تبدیل میشود .نرده طرح چوب شرکت نرده مهدیس یکی از مناسب ترین نرده برای منازل شما می باشد.

مشاوره و ارسال عکس و قیمت مدل های نرده طرح چوب

۰۹۱۲۳۲۴۱۰۷۴

نرده تراس : 

برای انتخاب نرده تراس باید حساسیت زیادی بکار ببریم. زیرا تاثیر بسیار زیادی در نما ساختمان دارد. به همین دلیل استفاده فراوانی از تراس و بالکن ها میشود. باید فضایی امنی که ایمنی افراد را تامین کند. به همین دلیل برای افزایش امنیت و ایمنی تراس باید اقدام به نصب نرده تراس نمود. تا از خطر افتادن و در خطر بودن جان انسان جلوگیری کند. مناسب ترین نرده برای تراس و بالکن نرده طرح چوب شرکت مهدیس میباشد. زیرا مقاومت بسیار زیادی در برابر رطوبت و بارش باران است . 

مشاوره و ارسال عکس و قیمت مدل های نرده طرح چوب

۰۹۱۲۳۲۴۱۰۷۴

نرده راه پله :

راه پله یکی از مهم ترین اجرایی هر خانه است که نقش که بسیار مهم منازل دارد راه پله های دوبلکس یکی از زیباترین پله ها میباشد. نرده طرح چوب مناسب ترین نرده برای منازل بشمار میرود. جلوه خاص به منازل شما میبخشند. همچنین تاثیر به سزایی در معماری و دکوراسیون دارند. 

نرده های طرح چوب : 

نرده های طرح چوب یکی از زیباترین نوع نرده میباشد. از ویژگی های این نرده  بسیاری برخوردار است. مقاوم در برابر رطوبت ، ضد آب بودن نرده ، استحکام بالا و مقاوم در برابر خش ،تنوع در طرح و رنگ ، نصب آسان ، قیمت مقرون به صرفه ، کیفیت بالا از ویژگی نرده های طرح چوب شرکت صنایع نرده مهدیس می باشد . 

سخن آخر : 

 شرکت نرده مهدیس مفتخر به تولید9 طرح نرده طرح چوب میباشد. برای هرگونه سوالی و مشاوره رایگان درباره محصول میتوانید از طریق شماره تلفن 09123241074 با ما در ارتباط باشید.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + ده =

مشاوره رایگان جهت انتخاب نرده