درباره ما

همه چیز از یک ایده شروع شد…
ما تیمی جوان از فعالین و متخصصین صنعت نرده ایران هستیم که امضای ما داشتن نوآوری و خلاقیت در کارهایمان است…
هنگامی که در سال ۱۳۹۳ احساس کردیم که نوآوری و تغیری اساسی در صنعت نرده کشور مورد نیاز است شرکت صنایع نرده مهدیس را تاسیس کردیم.
سپس با هدف خلق محصولی با ارزش و بی همتا، یک تیم تحقیق و توسعه تشکیل دادیم که جدیدترین متد های تولید نرده هایی لاکچری و باکیفیت که در عین حال قیمت مناسبی نیز داشته باشند را شناسایی کنند.
سر انجام پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدیم که نرده چوبی یکی از انواع نرده هایی میباشد که ظرفیت فوق العاده ای در ایجاد نو آوری در تولید آن وجود دارد. 
در ادامه پس از تلاش فراوان توانستیم نوعی جدید از نرده چوبی را با استفاده از مواد پلیمری به نام ABS ایجاد کنیم. این نوع جدید علاوه بر داشتن استحکام و مقاومت بالاتر، قابلیت رنگ آمیزی و ساخت در انواع قالب ها و شکل ها مختلف را دارا هستند. همچنین تولید آنها زمان بسیار کمتری نسبت به نرده های چوبی میبرد و قیمت تمام شده وزن آنها نیز سبک تر میباشد.
به طور خلاصه میتوان گفت این نوع جدید از نرده، علوه بر داشتن تمام مزایا و خواص نرده های چوبی، معایب آن مانند عدم تحمل رطوبت و قیمت بالا را نداشت.
امروز مفتخریم که با تولید ۵ نوع مختلف از نرده های طرح چوب یا ABS و صادرات آن به کشور های مختلف، قدم بزرگی در راستای احیای تولید داخلی و حمایت از سرمایه و نیروی کار انسانی برداشته ایم.
برخورداری از کادری مجرب ، تجهیزات به روز و آشنایی با مسائل فنی حوزه فعالیتمان ابزاری است که ما در فرآیند تولیدمان به کار می گیریم تا نرده با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت را به بازار ارائه نماییم.
نرده چوبی مهدیس

برای آشنایی بیشتر با فعالیت های شرکت این ویدیو کوتاه را مشاهده نمایید