نرده پلکسی

منظور از نرده پلکسی(البته به اشتباه به آن نرده فلکسی نیز گفته میشود.) همان نرده استیل و بکار بردن قسمتهای از جنس پلکسی در پایه های این نرده میباشد که دارای جلوه بسیار زیبا و قابلیت نورپردازی داخلی (مخفی)میباشد که میتواند تغییر بسیاری در طراحی داخلی ایجاد کند و همین امر استقبال طراحان را به دنبال داشته است .

لازم بذکر است پایه های پلکسی موجود در بازار اغلب ساخت ترک بوده که قیمت بسیار بالایی دارند ولی نمونه های نشان داده شده در این سایت تماما ساخت ایران بوده که دارای کیفیت بالاتر و قیمت پایینتر از مشابه ترک میباشد . همچنین نصب نمونه ایرانی این پایه ها نسبتا آسان بوده و نیاز به برق کشی قبلی برای نورپردازی را ندارند.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”3″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

مشاوره رایگان جهت انتخاب نرده