نمایندگی نرده مهدیس در کردستان

0 27

هموطنان عزیزی که در استان کردستان سکونت دارند می‌توانند از طریق نمایندگی صنایع نرده مهدیس در استان کردستان اقدام به خرید و یا بهره‌مندی از خدمات پس از فروش این شرکت نمایند. شرکت صنایع نرده مهدیس تولید کننده انواع نرده چوبی و طرح چوب، به منظور راهنمایی هموطنان گرامی که در استان کردستان سکونت دارند اقدام به شناسایی و معرفی همکاران گرامی در این شهر نموده است. در این راستا توجه به موارد زیر الزامی است:

  1. همکاران گرامی که اطلاعات مجموعه و یا اطلاعات تماسشان در این لیست نیست و یا به اشتباه درج شده است و یا ممکن است به هر دلیلی مایل به نمایش اطلاعات خود در مجموعه صنایع نرده مهدیس نیستند می‌توانند طی تماس با این شرکت‌، اطلاعات خود را تغییر داده یا حذف نمایند.
  2. ارائه اطلاعات همکاران در وب‌سایت نرده مهدیس به صورت رایگان صورت می‌پذیرد.
  3. همکارانی که مایل یه درج اطلاعات بیشتر و یا تصاویر مجموعه خود می‌باشند؛ می‌توانند از طریق تماس با شرکت، اطلاعات خود را تکمیل نمایند.
  4. شرکت صنایع نرده مهدیس تولید کننده انواع نرده چوبی و طرح چوب، در تمام مناطق جغرافیایی کشور ایران از جمله نمایندگی صنایع نرده مهدیس در استان کردستان دارای فعالیت است و هر کدام از هموطنان که تمایل دارند که کالا و یا خدمات پس از فروش از خود شرکت صنایع نرده مهدیس تهیه کنند، میتوانند از این صفحه تماس حاصل نموده و کالا و یا خدمات خود را دریافت کنند.

شرکت صنایع نرده مهدیس صرفا اطلاعات همکاران را منتشر نموده و هیچ مسئولیتی در قبال کالا یا فعالیتی که ارایه می‌نمایند؛ نخواهد داشت.

نمایندگی نرده مهدیس در استان قم
بخوانید
۱سنندجخیابان اشرف آباد، انتهای یکطرفه اوالان، به طرف غفور، اولین مغازهآقای حسینی۰۹۱۸۹۷۸۸۶۳۶ ۰۹۱۸۲۴۳۲۸۲۱
۲قروهخیابان شریعتی . خیابان تقی ایی . ویرا استیلآقای هاشمی ۰۹۱۸۸۷۳۵۳۱۶

نمایندگی نرده مهدیس در سنندج

۱سنندجخیابان اشرف آباد، انتهای یکطرفه اوالان، به طرف غفور، اولین مغازهآقای حسینی ۰۹۱۸۹۷۸۸۶۳۶ ۰۹۱۸۲۴۳۲۸۲۱

 

نمایندگی نرده مهدیس در سنندج

نمایندگی نرده مهدیس در قروه

۲قروهخیابان شریعتی . خیابان تقی ایی . ویرا استیلآقای هاشمی ۰۹۱۸۸۷۳۵۳۱۶

نمایندگی نرده مهدیس در قروه ویرا استیل نمایندگی نرده مهدیس در قروه ویرا استیل 2

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.