نمایندگی نرده مهدیس در استان آذربایجان غربی

0 26

هموطنان عزیزی که در استان آذربایجان غربی سکونت دارند می‌توانند از طریق نمایندگی صنایع نرده مهدیس در استان آذربایجان غربی اقدام به خرید و یا بهره‌مندی از خدمات پس از فروش این شرکت نمایند. شرکت صنایع نرده مهدیس تولید کننده انواع نرده چوبی و طرح چوب، به منظور راهنمایی هموطنان گرامی که در استان آذربایجان غربی سکونت دارند اقدام به شناسایی و معرفی همکاران گرامی در این شهر نموده است. در این راستا توجه به موارد زیر الزامی است:

  1. همکاران گرامی که اطلاعات مجموعه و یا اطلاعات تماسشان در این لیست نیست و یا به اشتباه درج شده است و یا ممکن است به هر دلیلی مایل به نمایش اطلاعات خود در مجموعه صنایع نرده مهدیس نیستند می‌توانند طی تماس با این شرکت‌، اطلاعات خود را تغییر داده یا حذف نمایند.
  2. ارائه اطلاعات همکاران در وب‌سایت نرده مهدیس به صورت رایگان صورت می‌پذیرد.
  3. همکارانی که مایل یه درج اطلاعات بیشتر و یا تصاویر مجموعه خود می‌باشند؛ می‌توانند از طریق تماس با شرکت، اطلاعات خود را تکمیل نمایند.
  4. شرکت صنایع نرده مهدیس تولید کننده انواع نرده چوبی و طرح چوب، در تمام مناطق جغرافیایی کشور ایران از جمله نمایندگی صنایع نرده مهدیس در استان آذربایجان غربی دارای فعالیت است و هر کدام از هموطنان که تمایل دارند که کالا و یا خدمات پس از فروش از خود شرکت صنایع نرده مهدیس تهیه کنند، میتوانند از این صفحه تماس حاصل نموده و کالا و یا خدمات خود را دریافت کنند.

شرکت صنایع نرده مهدیس صرفا اطلاعات همکاران را منتشر نموده و هیچ مسئولیتی در قبال کالا یا فعالیتی که ارایه می‌نمایند؛ نخواهد داشت.

نمایندگی نرده مهدیس در استان سمنان
بخوانید
۱ارومیهاروميه خيابان مدني روبه رو خيابان خمسه لويي . دکوراسيون شاهکاراقای شاهکار ۰۹۱۲۹۴۵۵۲۳۴
۲پیرانشهرپيرانشهر .  خيابان مردوخ . ساختمان لوکس  رشيديرشیدی ۰۹۱۴۴۸۸۰۳۵۰

 

نمایندگی نرده مهدیس در ارومیه

۱ارومیهاروميه خيابان مدني روبه رو خيابان خمسه لويي . دکوراسيون شاهکاراقای شاهکار ۰۹۱۲۹۴۵۵۲۳۴

نمایندگی نرده مهدیس در ارومیه

نمایندگی نرده مهدیس در پیرانشهر

۲پیرانشهرپيرانشهر .  خيابان مردوخ . ساختمان لوکس  رشيديرشیدی ۰۹۱۴۴۸۸۰۳۵۰

نمایندگی نرده مهدیس پیرانشهر1 نمایندگی نرده مهدیس پیرانشهر2

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.