نرده پلکسی چیست ؟

0 119

نرده پلکسی چیست ؟:پلکسی یا Poly methyl methacrylate که به اختصار PMMA ذکر می‌شود و با نام پلکسی می‌شناسیم یک ترکیب شیمیایی است که این ماده یکی از سخت ترین ومحکم ترین پلیمرها باشفافیتی بالاتر از شیشه و سطحی صیقلی وبراق ومقاوم در برابر عوامل جوی است. صفحات PMMA مقاومت قابل توجهی در برابر عوامل جوی و پرتو نور خورشید دارند.

از خواص اپتیکال و سطح شفاف فوق‌العاده‌ای برخوردارند و در همچنین از نظر استحکام در برابر ضربه از شیشه مقاومتر میباشد. ویژگی‌ها فوق باعث شد تا از این پلیمر در تولید نرده‌ها ساختمانی و لوکس استفاده نمایند . در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع نرده‌ها پلکسی آشنا نماییم .

نرده پلکسی
نرده پلکسی

انواع نرده‌‌ها پلکسی :

نرده پلکسی به روش تولید INJECTION و به صورت انبوه تولید می‌شوند این روش تولید باعث می‌شود تا نرده‌های تولید شده در کیفیت بالا و مدت زمان کوتاه به بازار ارائه گردند. در ابتدای تولید نردها شامل طرح‌ها ساده بود ولی با گذشت زمان طرح نرده‌ها تغییر کرده و زیباتر شد همچنین نرده‌ها تلفیقی با استیل نیز اضافه شدند. موضوع دیگری که بر زیبایی نرده‌ پلکسی می‌افزاید اجرای نرده‌ها پلکسی با هندریل از جنس پلکسی است . هندریل پلکسی که از زمان تولیدش بیش از یکسال نمی‌گذرد به روش اکسترود تولید می‌گردد و پس از تولید پرداخت می‌شوند تا در کنار نرده‌ها پلکسی طرحی زیبا از نرده را برای مصرف کنندگان ایجاد نمایند .

مزیت نرده پلکسی :

• مقاومت بالا نسبت به رطوبت و ضربه
• ضد خش می باشد
• سطح صاف و صیقلی آن به راحتی تمیز و براق می شود

نرده استیل 201
بخوانید
نرده پلکسی
نرده پلکسی

معایب نرده پلکسی :

• قیمت بالای نسبت به نرده‌های استیل و آلومنیوم
• نصب این نرده‌ها به روش رول بولت بوده که زمان بر هست.
• عدم امکان استفاده در محیط آزاد

مکان‌ها نصب نرده پلکسی :

• قابل نصب در تراس باغ و ویلا
• حاشیه استخر
• راه پله های داخل ساختمان
• راه پله های دوبلکس

قیمت نرده‌ه پلکسی :

قیمت نرده‌ پلکسی با توجه به طرح نرده ، کشور سازنده و تعداد خرید مشتری محاسبه می‌شودد . طرح‌های مختلف نرده‌های پلکسی شامل نرده تلفیقی ، طرح گل ، طرح LED خور و طرح کلاسیک است . نرده‌های پلکسی موجود در بازار غالبا ساخت کشور چین می‌باشند . بعلاوه کشور ترکیه نیز نرده‌ پلکسی تولید می‌کند با توجه به بالا بودن دانش پتروشیمی در کشور چین، کیفیت مدل ساخته شده توسط این کشور بالاتر می باشد . قیمت پایه‌‌های پلکسی بسته به طرح آن از هر عدد ۶۰ هزار تومان تا هر عدد ۱۳۰هزار تومان متغییر است .

نتیجه‌گیری :

در این مقاله به معرفی نرده‌ها پلاکسی پرداختیم . این نرده‌ها به جهت ارائه به مشتریان ویلایی و دوبلکس با سلیقه خاص تولید شده اند . شرکت نرده سازان مهدیس بعنوان نماینده شرکت kiasteel آماده ارائه نرده‌ها پلکسی به شما مشتریان عزیز می‌باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.