نرده ها طرح چوب

مقدمه :

نرده بعنوان یکی از اجزای سازنده راه پله ، نقش اصلی در امنیت عابران و عنصری است که زیبایش بر زیبایی راه پله می افزاید . نرده های چوبی اولین نسل از نرده های ساختمانی هستند که از دیرباز در منازل مسکونی و ویلاها نصب می شدند . با گسترده شدن ساخت و ساز منازل ویلایی و همچنین عدم رشد انسانی در بخش کارگاه ها تولید نرده چوبی ، دیر کردن در اجرای پروژه ها نرده چوبی به امری عادی و اجتناب ناپذیر برای مشتریان تبدیل شده است . این مشکل افزون بر مشکلاتی که از ابتدا استفاده چوب برای نرده باعث شد تا شرکت صنایع نرده مهدیس اقدام به تولید نرده ها طرح چوب از جنس مواد اولیه ABS نمایید . در این مقاله به بررسی نرده ها طرح چوب ABS (Acrylonitrile botadiene styrene) می پردازیم .

مشکلات نرده ها چوبی :

ویژگی ذاتی چوب باعث می شود که این نوع نرده ها در برابر رطوبت آسیب پذیر شوند بعلاوه حفره های ذره بینی که در چوب مکانی مناسب برای رشد موریانه است که در طول زمان با خوردن نرده مقاومت آن را کاهش می دهند و باعث شکستنش می شوند . پروسه اجرای نرده ها چوبی پروسه ایی زمان بر است می بایست نرده ها ابتدا نصب شوند و سپس رنگ شوند این موجب می گردد تا مدتی پس از نصب نرده بوی رنگ در محل باقی بماند .

نرده چوب روس

ویژگی مواد ABS :

Acrylonitrile botadiene styrene که به اختصار آن را ABS می نامند . یک پلیمر نفتی ( پلاستیک ) می باشد که در صنایع مختـلف دارای کاربرد فراوان است . درجه ذوب ABS ( Tg ) 200 درجه سانتی گراد و درجه سوختن آن ( TM ) 220 درجه سانتی گراد می باشد . با افزودن رنگ به پلیمر ABS هنگام تولید ورق امکان ارائه رنگ های مختلف از قبیل آبی ، سفید ، کرم ، قرمز و … می باشد. به مرور زمان جهت افزایش تنوع رنگ و طرح یک لایه روکـش PVC بر روی ABS اضافه شـد و بـا نام ABS-PVC شناخته می شـوند و در حال حاضر تنوع ورق های ABS موجـود بازار حـدوداَ به بیش از ۳۰ رنگ و تنوع طرح رسیده است .

مزیت نرده های ABS :

نرده های ABS با توجه به نوع مواد اولیه سازنده آن ها در برابر رطوبت مقاوم هستند ، به صورت رنگ شده نصب می گردند و روش نصب آن ها به صورت میل ترانس می باشد که کاملا محکم می گردد .

نرده طرح جام شرکت مهدیس

خلاصه :

در این مقاله راجب نسل جدیدی از نرده ها ساختمانی صحبت می کنیم این نرده ها که ساخته شده از مواد اولیه ABS است . علاوه بر داشتن مزیت نرده ‌های چوبی ، در برابر رطوبت مقاوم بوده و به سادگی رنگ می شوند . شرکت صنایع نرده مهدیس تولید کننده نرده ها ABS آمادگی خود را برای اجرای نرده شما مشتریان عزیز اعلام می دارد .

www.mahdisfence.com

حتما این مقاله را بخوانید  انواع نرده استیل در یک نگاه

نظر بدهید

مشترک شدن در خبرنامه ما!

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین محصولات زودتر از بقیه با خبر شوید !

دربافت مشاوره رایگان