نرده های طرح چوب

 ویژگی نرده طرح چوب:  

نرده به عنوان یکی از اجزای سازنده راه پله ، نقش اصلی در امنیت عابران و عنصری است. که زیبایش بر زیبایی راه پله می افزاید . نرده های چوبی اولین نسل از نرده های ساختمانی هستند. که از دیرباز در منازل مسکونی و ویلاها نصب می شدند . با گسترده شدن ساخت و ساز منازل ویلایی و همچنین عدم رشد انسانی در بخش کارگاه ها تولید نرده چوبی ، دیر کردن در اجرای پروژه ها نرده چوبی به امری عادی و اجتناب ناپذیر برای مشتریان تبدیل شده است . این مشکل افزون بر مشکلاتی که از ابتدا استفاده چوب برای نرده باعث شد تا شرکت صنایع نرده مهدیس اقدام به تولید نرده ها طرح چوب از جنس مواد اولیه ABS نمایید . در این مقاله به بررسی نرده ها طرح چوب ABS (Acrylonitrile botadiene styrene) می پردازیم.

.جهت کسب اطلاعات بهتر درباره این نرده مقاله کامل ترین راهنمای خرید نرده چوبی و نرده طرح چوب را مطالعه کنید.

مشکلات نرده ها چوبی :

ویژگی ذاتی چوب باعث می شود که این نوع نرده ها در برابر رطوبت آسیب پذیر شوند بعلاوه حفره های ذره بینی که در چوب مکانی مناسب برای رشد موریانه است که در طول زمان با خوردن نرده مقاومت آن را کاهش می دهند و باعث شکستنش می شوند . پروسه اجرای نرده ها چوبی پروسه ایی زمان بر است می بایست نرده ها ابتدا نصب شوند و سپس رنگ شوند این موجب می گردد تا مدتی پس از نصب نرده بوی رنگ در محل باقی بماند .

نرده چوب روس

ویژگی مواد ABS :

Acrylonitrile botadiene styrene که به آن ABS می گویند،نوعی پلاستیک یا پلیمر نفتی است که دارای کاربرد های فراوانی است. در نقطه 200 درجه به ذوب میرسد و در دمای 220 درجه میسوزد. امکان رنک آمیزی آن نیز با رنگ های مختلف وجود دارد. لایه ای از pvc بر روی abs به دلیل امکان رنگ آمیزی های مختلف ایجاد میشود . که به آن ABS-PVC میگویند. بیش از 30 طرح و رنگ در ورق های پی وی سی بازار وجود دارد.

مزیت نرده های ABS :

نرده های ABS با توجه به نوع مواد اولیه سازنده آن ها در برابر رطوبت مقاوم هستند. به صورت رنگ شده نصب می گردند و روش نصب آن ها به صورت میل ترانس می باشد. که کاملا محکم می گردد .

خلاصه :

در این مقاله راجب نسل جدیدی از نرده ها ساختمانی صحبت می کنیم. این نرده ها که ساخته از مواد اولیه  ABS است . علاوه بر داشتن مزیت نرده ‌های چوبی ، در برابر رطوبت مقاوم بوده و به سادگی رنگ می شوند .  شرکت نرده مهدیس  آمادگی خود را برای اجرای نرده شما مشتریان عزیز اعلام می دارد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

مشاوره رایگان جهت انتخاب نرده