نرده تلفیقی ادیسه

معرفی نرده ادیسه، جدیدترین مدل نرده شرکت مهدیس

Please follow and like us:
Pin Share

نرده ادیسه یکی از جدیدترین مدل‌های نرده شرکت مهدیس می‌باشد. در طراحی نرده ادیسه دقت بالایی هم ازلحاظ زیبایی‌شناسی و هم ازلحاظ داشتن ایمنی کافی انجام‌شده است. در این مقاله به معرفی نرده تلفیقی طرح ادیسه، معرفی نرده abs و انواع مزایای نرده پلیمری می‌پردازیم.

نرده ادیسه

نرده تلفیقی چیست؟

به نرده‌هایی که تلفیق با استیل و یا آلومینیوم کار می‌شوند نرده تلفیقی میگویند. شرکت مهدیس دارای ۲ مدل نرده تلفیقی است که نرده تلفیقی طرح رز و نرده تلفیقی ادیسه جزو این دو مدل است. در اینجا به نرده تلفیقی ادیسه می‌پردازیم.

کاربرد نرده ادیسه در راه‌پله‌ها

راه‌پله یکی از اجزای مهم هر خانه است که نقش مهمی در زیبایی و ایمنی آن ایفا می‌کند. موضوع هنگامی مهم‌تر می‌شود که پای خانه دوبلکس در میان باشد و این نرده را بخواهید در آنجا نصب نمایید. نرده تلفیقی طرح ادیسه گزینه بسیار مناسبی برای خانه دوبلکس است. ویلای دوبلکس می‌تواند دارای چندین اتاق‌خواب باشد که در بالا توسط پله‌های دوبلکس به هم مرتبط شده‌اند.

کاربرد نرده ادیسه در تراس ها

نرده ادیسه را می‌توان در انواع تراس و بالکن نصب نمود. یکی از نکات مهمی که در هنگام انتخاب و نصب نرده بالکن باید مدنظر قرار دهید این است که به دلیل اینکه تراس ها معمولاً در ارتفاع بالایی قرار دارند باید حتماً از نرده‌های با ارتفاع زیاد استفاده کرد.

همچنین در هنگام نصب نرده چوبی باید دقت کرد که فاصله نرده ادیسه ها از یکدیگر زیاد نباشد. در استاندارد ساختمانی گفته می‌شود که نباید فاصله بین دو نرده از یک توپ فوتبال بیشتر باشد. علت این امر این است که سر بچه از داخل نرده عبور نکند.

نرده پلیمری طرح چوب چیست و چه مزایایی نسبت به نرده چوبی دارد؟
بخوانید

نرده پلیمری یا ABS چیست؟

نرده پلیمری یا نرده ABS نوعی از نرده است که از مواد اولیه ABS ساخته‌شده است. تا چند سال گذشته نیز کسی از وجود نرده‌ای که جایگزین نرده‌های چوبی باشند اطلاع نداشت. در چند سال گذشته نرده‌های استیل مورداستفاده زیادی قرار می‌گرفتند اما به دلیل زیبایی کم و قیمت بالا اکنون مورد استقبال خریداران نیستند. همچنین نرده‌های چوبی نیز به دلیل قیمت بسیار بالا دیگر خریدشان صرفه اقتصادی ندارد.

در این میان نوع جدیدی از نرده به بازار آمد که هم ازلحاظ زیبایی و هم ازلحاظ مقاومتی مزایای بسیار زیادی نسبت به چوب و استیل داشت. این نرده‌های جدید که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید شدند ABS نام گرفتند.

برخی مزایای نرده abs به شرح زیر است:

استحکام بالا

نرده ادیسه استحکام بسیار بالایی دارند و در برابر ضربه و خط و خش کاملاً از خودشان مقاومت نشان می‌دهند. این مقاومت به دلیل ساختار مواد به‌کاررفته نرده پلیمری است.

نرده چوبی

مقاومت در برابر رطوبت

برخلاف نرده‌های چوبی که در برابر رطوبت مقاوم نیستند نرده‌های پلیمری مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت از خودشان نشان می‌دهند. به این دلیل که مواد پلیمر نوعی مواد مقاوم به رطوبت و مقاوم به آب هستند.

به همین دلیل یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای ویلا های شمال یا خانه هایی که در مناطق مرطوب قرار دارند استفاده از نرده‌های پلیمری می‌باشد. این نرده‌ها با توجه به ساختارشان قابلیت نصب حتی در زیر باران و در تراس را دارند و این یکی از ویژگی‌های  منحصربه‌فرد این نرده‌ها می‌باشد.

زیبایی بسیار زیاد

نرده‌های پلیمری مانند نرده‌های چوبی زیبایی بسیار زیادی دارند و در انواع مدل‌ها و طرح و رنگ‌ها تولید می‌شوند. این نرده‌ها را می‌توان در خانه و ویلا های لوکس در تالارها یا هتل‌ها در راه‌پله یا تراس نصب نمود. جلوه بسیار زیاد و زیبای این نرده می‌تواند بسیار چشم‌نواز باشد.

نرده پلیمری طرح چوب چیست و چه مزایایی نسبت به نرده چوبی دارد؟
بخوانید

نرده طرح چوب

مقاومت در برابر آفتاب

یکی از مزایای مناسب نرده چوبی مقاومت در برابر آفتاب است. این نوع مقاومت باعث می‌شود بتوان نرده پلیمری را در تراس ها یا مکان‌هایی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارند نصب نمود. البته باید مدنظر داشت که برای نصب نرده بر روی تراس یا مکان‌هایی که در معرض نور آفتاب قرار دارند، باید روی آن را یک پوشش محافظ کیلر پاشید.

سخن آخر درمورد نرده ادیسه

نرده ادیسه یک محصول جدید، شیک و بسیار زیبا از شرکت مهدیس است. برای هرگونه سؤال یا مشاوره رایگان درباره این محصول می‌توانید با ما ز طریق شماره‌های موجود در سایت در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

LinkedIn
Share
Instagram
مشاوره رایگان جهت انتخاب نرده